Informacje

Uruchomiliśmy nowy serwis internetowy Kuwakawake.pl

W tym roku udało nam się utworzyć nowy, profesjonalny serwis informacyjny dla naszego Wake Parku. Znajdziesz w nim wiele ciekawych informacji, opis atrakcji, jakie na Ciebie czekają, obszerną galerę zdjęć, wzmianki historyczne oraz wiele więcej…

Sprawdź sam!

Nowy system rezerwacji

Do Twojej dyspozycji wdrożyliśmy nowy system rezerwacji, w którym będziesz mógł sprawdzić dostępne terminy na torze Wake, składać rezerwacje, zarządzać nimi oraz dokonywać płatności.

Nasz system oferuje wygodne i bezpieczne sposoby płatności.

Created by Vito-web.pl

Pozostałe wiadomości

Sezon 2024

Nowy sezon 2024 Startujemy w środę 01.05.2024 o godzinie 13.00   Jak zawsze na rozpoczęcie sezonu wpłacamy 15,00 zł i pływamy bez ograniczeń. Po pływaniu zapraszamy na gorące kiełbaski z grilla.

Zobacz więcej »

Nowy serwis Kuwakawake.pl

Uruchomiliśmy nowy serwis internetowy Kuwakawake.pl W tym roku udało nam się utworzyć nowy, profesjonalny serwis informacyjny dla naszego Wake Parku. Znajdziesz w nim wiele ciekawych informacji, opis atrakcji, jakie na Ciebie czekają, obszerną galerę zdjęć, wzmianki historyczne oraz wiele więcej… Sprawdź sam! Nowy system rezerwacji Do Twojej dyspozycji wdrożyliśmy nowy

Zobacz więcej »

Wyciąg PRIMUS DUO

Wyciąg Primus Duo to doskonałe narzędzie zarówno dla osób uczących się pływać jak i Pro-riderów. Może współpracować z dużym wyciągiem kilkusłupowym lub samodzielnie.

Zobacz więcej »