O NAS

25 km od Poznania na skraju Puszczy Zielonki tworzymy centrum sportów wodnych. Stanica kajakowa, nowoczesne kajaki turystyczne, organizacja spływów i eventów rekreacyjnych to nasze dotychczasowe działania.
Jesteśmy aktywnymi narciarzami i snowboardzistami tak więc chęć przedłużenia sezonu była dla nas rzeczą naturalną.
Tak więc powstała idea stworzenia wyciągu wakeboardowego który mógłby skupić wokół siebie entuzjastów sportów ekstremalnych.
Nowoczesny 200 metrowy wyciąg renomowanej firmy PRIMUS zadowoli najbardziej wymagających wakeboardzistów, doskonali i kompetentni instruktorzy zapewnią że każdy będzie mógł w sposób bezpieczny poznać arkana tego sportu.
Jezioro Biezdruchowo wita wszystkich. Dla urozmaicenia i uatrakcyjnienia na wodzie są postawione przeszkody kickery 110 i 130 cm oraz 16 metrowy box
Zapraszamy
Wyciąg Primus Duo to doskonałe narzędzie zarówno dla osób uczących się pływać jak i Pro-riderów. Może współpracować z dużym wyciągiem kilkusłupowym lub samodzielnie.

W trosce o łatwość obsługi i bezpieczeństwo zastosowano w nim najnowsze rozwiązania techniczne. Sterowanie odbywa się za pomocą układu mikroprocesorowego, który nadzoruje napęd oraz informuje o stanie urządzenia. Terminal operatorski i interfejs sterownika są bardzo czytelne, dzięki czemu obsługa systemu jest intuicyjna. Programowanie zakresu pracy orczyka nie wymaga użycia komputera i jest dziecinnie  proste.

Wyciąg posiada dwa tryby pracy: ręczny i automatyczny oraz płynną regulację obrotów. Sposób sterowania urządzeniem został bardzo pozytywnie oceniony przez operatorów. 

Specyfikacja techniczna:


-wysokość pylonów: 9,5m.

-maksymalna odległość między pylonami: 200m

-prędkość poruszania: 0-40km/h

-zasilanie: 3fazowe/20A/400v/50Hz

-liczba osób korzystających: 1

-liczba operatorów: 1

 

 Terminal operatorski